Informacje z naszego profilu

• 15/07/2018 10:55:00

Studenckie Naukowe Koło Mikrobiologów Molekularnych "Coccus" z Wydział Nauk o Środowisku UWM rusza z badaniami 🔬 Zapraszamy do materiału przygotowanego przez Radio UWM FM

• Przypominamy o wakacyjnych godzinach działania Biblioteki UWM 😊

• 13/07/2018 12:37:08

Gratulujemy wszystkim, którzy pozytywnie przeszli pierwszy etap rekrutacji! 😁😁😁

Drodzy kwalifikowani do przyjęcia na studia, pora potwierdzić zamiar studiowania i dostarczyć wymagane dokumenty 📜

Macie czas do 20 lipca do godziny 15 ❗

#Studia #UWM #Rekrutacja

>> https://irk.uwm.edu.pl/pl/

P.S. Jeżeli jesteście na liście rezerwowej, nie traćcie nadziei

• Dżem z Kortowa przebojem międzynarodowych Targów World Food Warsaw

Wydział Nauki o Żywności UWM Olsztyn

• 12/07/2018 06:11:48

Rekrutacja 2018 ⚠️

🔜 Już w piątek 13 lipca o godzinie 12 ogłosimy listę zakwalifikowanych 👨‍🎓👩‍🎓

Zalogujcie się i sprawdźcie swój status w systemie IRK

• 11/07/2018 17:23:00

Zaplanujcie to na końcówkę września 😎

Zobacz post
  • Już we wrześniu, konferencja o ekologii i zrównoważonym rozwoju z cyklu Dekalog dla Polski w 100-lecie odzyskania niepodległości. Zapraszamy!

• 11/07/2018 07:49:36

Pierwszy student na naszej uczelni, który zdobył Diamentowy Grant opowiedział o swoim projekcie. Na realizację swego tematu badawczego otrzyma 220 tys. zł.

Radio UWM FM #DiamentowyGrant Wydział Nauki o Żywności UWM Olsztyn

• 10/07/2018 12:48:05

Czas na koszykówkę! 🏀 Być może już jesienią w Kortowie będziemy mogli oglądać zmagania 3 ligi

• 10/07/2018 06:10:51

Coś dla świeżych absolwentów i ciężko pracujących 😁

• 09/07/2018 13:00:06

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. Studia w dobrym klimacie! 🔬📚🧠🌳🌳🛶⛵🏡

Zakończyliśmy rejestrację na studia I stopnia i jednolite magisterskie. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym 😀 Wyniki rekrutacji poznacie 13 lipca o godzinie 12.🕛

Życzymy powodzenia! 👍

#Kortowo #Panorama360 #Studiawdobrymklimacie

• 09/07/2018 11:19:25

Globus Kortowa 🤔🤨😜, bo o Kortowie można na okrągło.

UWM najpiękniejszy kampus w Polsce

#Kortowo #UWM #Studia #DobryKlimat

Zobacz post
  • Zakończyła się 1. edycja konkursu Studencki Grant Rektorski. Liderami zostały studenckie naukowe koła mikrobiologów i prawników.

Gratulujemy! :)

• 09/07/2018 06:28:20

❗Uwaga kandydaci.

13 lipca o godzinie 12 ogłosimy listę zakwalifikowanych

▶️ https://irk.uwm.edu.pl/pl/

Zobacz post
  • W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy studentów z Kazachstanu. Studenci przebywali na semestralnej wymianie w ramach porozumienia między Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie a Narodowym Kazachskim Uniwersytetem Rolniczym w Ałmaty. Studenci kształcili się na wydziałach Medycyny Weterynaryjnej, Biologii i Biotechnologii, Nauki o Żywności oraz Nauk o Środowisku. W przyszłym roku akademickim 2018/19 na semestralną wymianę przyjadą również studenci z Chin, Tajwanu oraz Rosji.

• 06/07/2018 07:47:51

Trwa rekrutacja. Nie czekajcie do ostatniej chwili❗

▶️www.irk.uwm.edu.pl

Zobacz post
  • Klinika Budzik działająca w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie otrzymała obraz Edwarda Dwurnika pt. Budzik oraz sprzęt od Rotary Club wartości 60 tys. zł. Nowy sprzęt pomoże pacjentom w rehabilitacji

• 05/07/2018 10:50:36

Nasi doktoranci o studiach na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim

Rekrutacja na UWM trwa do poniedziałku (9 lipca) do godziny 15!

www.irk.uwm.edu.pl

#Studia #UWM #Rekrutacja

• 05/07/2018 06:15:21

Diamentowy Grant trafi do UWM. Laureatem VII edycji konkursu prowadzonego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego został Arkadiusz Zakrzewski🏆 z Wydział Nauki o Żywności UWM Olsztyn. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Diamentowy Grant przyznawany jest wybitnie uzdolnionym studentom studiów jednolitych magisterskich lub absolwentom studiów I stopnia, prowadzących badania naukowe na wysokim poziomie i posiadających wyróżniający się dorobek naukowy.

#DiamentowyGrant #UWM

• 04/07/2018 11:33:11

Warto studiować na UWM!

W artykule Gazeta Olsztyńska przeczytacie m.in. o nowych kierunkach studiów, możliwości zdobycia wysokich kwalifikacji, międzynarodowego doświadczenia i przygotowaniu do wyzwań rynku pracy

Kandydaci mogą się rejestrować do 9 lipca do godz. 15

▶️ www.irk.uwm.edu.pl

#StudiawDobrymKlimacie #UWM #Studia #Rekrutacja

• 03/07/2018 12:39:00

Naukowcy z Wydział Nauki o Żywności UWM Olsztyn pracują nad recepturą nowego sera 🧀🧀🧀

Zobacz post
  • Dziś maturzyści w całym kraju poznają wyniki swojej matury.

Jak Wam poszło?

P.S. Jeżeli jeszcze nie zarejestrowaliście się w naszym systemie

▶️ Rejestracja - www.IRK.uwm.edu.pl

▶️ Dlaczego warto? - www.Rekrutacja.uwm.edu.pl

#DobryKlimat #Studia #WspaniałaKadra #PięknyKampus #ŻycieStudenckie #Olsztyn

• 03/07/2018 06:40:00

O genetyce i genomice na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim

• Zobacz post
  • 02/07/2018 10:24:10

🏐🏐🏐Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z najlepszymi drużynami z całej Europy. Będzie się działo!