• #Inżynieria precyzyjna w produkcji rolno-spożywczej

Kształcenie na kierunku inżynieria precyzyjna w produkcji rolno-spożywczej pozwala na zdobycie wszechstronnej wiedzy z zakresu zaawansowanych technik projektowania, symulacji i optymalizacji operacji w technologiach oraz systemach w produkcji rolniczej i przetwórstwie rolno-spożywczym. W trakcie trwania studiów student nabywa umiejętność  wykorzystywania systemów satelitarnych technik w sterowaniu produkcją i eksploatacją maszyn i urządzeń. Poznaje zasady zarządzania i kierowania produkcją i usługami w systemie produkcji indywidualnej i zbiorowej oraz wdrażania innowacyjności, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa pracy i jakości produktów.

Absolwent po ukończeniu studiów może zajmować stanowisko specjalisty w branży rolno-spożywczej, Pracować w jednostkach projektowych, jednostkach obsługi rolnictwa, a także w średnich i małych przedsiębiorstwach prowadzących indywidualną działalność gospodarczą.

Wydział:

Nazwa:

Wydział Nauk Technicznych

Adres:

10-719 Olsztyn, ul. Michała Oczapowskiego 11

Numery telefonów

do kontaktów z kandydatami:

Tel. 89 523 36 23, 89 523 34 76

do kontaktów z kandydatami:

mechanik@uwm.edu.pl

strona internetowa i facebook (jeśli jest):

www.uwm.edu.pl/wnt/