Wczytywanie strony...

Komunikacja międzykulturowa w Europie to propozycja studiów, prowadzonych w całości w języku rosyjskim, a zatem przeznaczonych dla osób, które władają już tym językiem.

Absolwent kierunku legitymuje się wiedzą o charakterze kulturowym, obejmującą znajomość realiów Europy oraz pogłębioną wiedzą z zakresu stosunków międzynarodowych. Posiada zaawansowaną znajomość języka rosyjskiego na poziomie C1 wg ESOKJ, pozwalającą na komunikowanie się w sytuacjach profesjonalnych w obszarach wymagających kompetencji komunikacyjnych i międzykulturowych, a także kompetencje językowe na poziomie B2+ w zakresie wybranego języka dodatkowego. Obszar zatrudnienia: instytucje działające w sferze komunikacji publicznej, kultury, biznesu; instytucje administracji państwowej oraz samorządu terytorialnego; firmy, współpracujące z Federacją Rosyjską lub rozszerzające swoją działalność na Europę Wschodnią; sektor usług wymagający zaawansowanej znajomości języków i kultur krajów europejskich (np. biura podróży i agencje turystyczne); firmy i organizacje międzynarodowe, poszukujące specjalistów z zakresu komunikacji międzykulturowej lub języka rosyjskiego; instytucje, organy i agencje Unii Europejskiej; media: redakcje gazet, portale internetowe, TV, radio.

 

  • KOMUNIKACJA MIĘDZYKULTUROWA W EUROPIE


WYDZIAŁ:

WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY

Adres:

ul. Kurta Obitza 1

10-725 Olsztyn

Numery telefonów

do kontaktów z kandydatami:

Tel. 89 524 63 36, tel./fax 89 524 65 57 (Koordynator kierunku)

Tel. 89 524 63 07

E-mail do kontaktów z kandydatami:

Anna.ndiaye@uwm.edu.pl (Koordynator kierunku)

dziekan1.human@uwm.edu.pl

strona internetowa:

http://crossculturaluwm.wixsite.com/crossculturaluwm

 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.