Wczytywanie strony...

Etyka i kultura polityczna dla nauczycieli Wydział Nauk Społecznych

Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 3 semestry

Opis

Oferta skierowana jest do nauczycieli różnych specjalności z wyższym wykształceniem i przygotowaniem pedagogicznym, wszystkich szczebli nauczania. Mają one na celu uzyskanie przez słuchaczy kwalifikacji do prowadzenia zajęć z etyki. Jednocześnie mają być odpowiedzią na współczesne potrzeby wynikające z życia w społeczeństwie obywatelskim, takie jak: wartości i ideały polityczne, tolerancja polityczna, uczestnictwo polityczne i obywatelskie, rozwiązywanie konfliktów, negocjacje i mediacja.

Zasady kwalifikacji

Rekrutacja odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń. Wymagane wykształcenie kandydata: ukończone studia wyższe.

Wysokość czesnego

2400zł. (800,00zł. za semestr)

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.