Etyka i kultura polityczna dla nauczycieli Wydział Nauk Społecznych

Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 3 semestry

Opis

Oferta skierowana jest do nauczycieli różnych specjalności z wyższym wykształceniem i przygotowaniem pedagogicznym, wszystkich szczebli nauczania. Mają one na celu uzyskanie przez słuchaczy kwalifikacji do prowadzenia zajęć z etyki. Jednocześnie mają być odpowiedzią na współczesne potrzeby wynikające z życia w społeczeństwie obywatelskim, takie jak: wartości i ideały polityczne, tolerancja polityczna, uczestnictwo polityczne i obywatelskie, rozwiązywanie konfliktów, negocjacje i mediacja.

Zasady kwalifikacji

Rekrutacja odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń. Wymagane wykształcenie kandydata: ukończone studia wyższe.

2400zł. (800,00zł. za semestr)