Marketing i zarządzanie jakością w ochronie zdrowia Wydział Nauk Ekonomicznych

Opis

Przygotowanie absolwentów studiów podyplomowych do roli menedżera. Zapoznanie słuchaczy z systemami zarządzania jakością w stopniu niezbędnym do samodzielnej oceny systemów zarządzania jakością. Zdobycie wiedzy z zakresu prawnych aspektów funkcjonowania placówek ochrony zdrowia oraz kontraktowania usług medycznych. Ukończenie studiów podyplomowych otwiera szansę na awans i start w konkursach na kierownicze i dyrektorskie stanowiska, gdyż wymagane jest przy tego typu konkursach ukończenie takich studiów.

Zapisy i dodatkowe informacje:

mgr Małgorzata Banasiak, Katedra Organizacji i Zarządzania, Wydział Nauk Ekonomicznych, ul. Prawocheńskiego 3, pok. 103, 10-719 Olsztyn, tel: (89) 523 34 98

Zasady kwalifikacji

O przyjęcie na studia mogą ubiegać się osoby posiadające wykształcenie wyższe dowolnego stopnia. O zakwalifikowaniu na studia podyplomowe decyduje kolejność złożenia kompletu wymaganych dokumentów. Dokumenty należy złożyć w Sekretariacie Katedry Organizacji i Zarządzania do końca terminu zapisów, adres: 10-720 Olsztyn, ul. Prawocheńskiego 3, p. 103 lub też można przesłać pocztą tradycyjną.

Miejsce ogłoszenia wyników

Katedra Analizy Rynku i Marketingu

3.500 zł

Dodatkowe informacje

Terminy rekrutacji mogą ulec zmianie. Studia trwają dwa semestry i obejmują 200 godz. zajęć. Istnieje możliwość opłaty w 2-4 ratach.