Ochrona i upowszechnianie dóbr kultury Wydział Sztuki

Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 3 semestry

Opis

Studia podyplomowe doskonalące umiejętności i wiedzę związane z muzealnictwem, ochroną dóbr kultury, konserwatorstwem, upowszechnianiem kultury i sztuki. Ukończenie studiów daje możliwość awansu zawodowego. W programie między innymi: historia sztuki, dziedzictwo kulturowe, podstawy socjologii i komunikacji społecznej, marketing i promocja dzieł sztuki, muzealnictwo, rysunek, malarstwo, rzeźba, fotografia.

Zasady kwalifikacji

kolejność zgłoszeń, Dokumenty należy składać w Instytucie Sztuk Pięknych 10-007 Olsztyn ul. Szrajbera 11 ,p.3 lub wysłać pocztą . Dodatkowe informacje :Kierownik Studiów Podyplomowych dr Grażyna Kobrzeniecka-Sikorska tel.89/524-62-15 mail: kobrzeniecka@o2.pl,kom.608-022-028. Sekretarz Studiów Podyplomowych : mgr Bogdan Ośko tel.89/524-62-15,kom.697-686-504 mail,bogdan.osko@uwm.edu.pl

Miejsce ogłoszenia wyników

Instytut Sztuk Pięknych 10-007 Olsztyn ul.Szrajbera 11

Dodatkowe dokumenty

Podanie,odpis dyplomu,1 zdjęcie do indeksu,kwestionariusz osobowy .

Absolwent uzyskuje możliwości awansu zawodowego.