Sztuka projektowania i konserwacji zieleni zabytkowej Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa

Opis

Studia dotyczą tematyki związanej z zabytkową zielenią. Obejmują zajęcia z teorii kształtowania zieleni na przestrzeni różnych epok w ujęciu ogólnoświatowym oraz zajęcia teoretyczne i praktyczne z problematyki postępowania z zielenią zabytkową w kontekście poprawności konserwatorskiej oraz w oparciu o przepisy polskiego prawa. Zajęcia odbywać się będą w Katedrze Architektury Krajobrazu UWM w Olsztynie a także zakładają wyjazdy terenowe do zabytkowych założeń parkowych w województwie warmińsko-mazurskim.

Zasady kwalifikacji

Uprawnionymi do uczestniczenia w studiach podyplomowych "Sztuka projektowania i konserwacji zieleni zabytkowej" są osoby po ukończeniu studiów I lub II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich.

3600 zł/rok - 2000 zł/I semestr, 1600 zł - II semestr