Technika z elementami plastyki w zreformowanej szkole

Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 3 semestry

Wydział Sztuki

Liczba godzin dydaktycznych, ECTS i liczba semestrów

350 godzin, 60 ECTS, 3 semestry

Charakterystyka

Naukę na studiach podyplomowych Technika z elementami plastyki w zreformowanej szkole mogą podjąć absolwenci wszystkich kierunków magisterskich z przygotowaniem pedagogicznym. Programstudiówobejmuje takie przedmioty jak: wychowanie komunikacyjne, elektronika, mechanika elektrotechnika, materiałoznawstwo, dokumentacjatechniczna, malarstwo, rysunek, grafika rzeźba, projektowanie graficzne, emisja głosu, zasady BHP.

Syntetyczna charakterystyka efektów kształcenia [uczenia się]

Studia podyplomowe Technika z elementami plastyki w zreformowanej szkole dają uprawnienia do nauczania przedmiotu technika we wszystkich typach szkół (szkoły podstawowe, licea ogólnokształcące) oraz w placówkach kulturalno-oświatowych. Absolwent posiada wiedzę dotyczącą realizacji prac artystycznych związaną z twórczymi inspiracjami i zainteresowaniami. Dysponuje indywidualnym podejściem do ekspresji twórczej. Przedstawia artystyczną wizję obranego tematu. Inspiruje kreatywność ucznia.

Warunki/zasady kwalifikacji

Złożenie podania, kwestionariusza osobowego i odpisu dyplomu

3 900 zł

Organizacja toku studiów podyplomowych