Usługi finansowe i bankowe w gospodarce rynkowej Wydział Nauk Ekonomicznych

Opis

Studia Podyplomowe Usługi Finansowe i Bankowe w Gospodarce Rynkowej są realizowane wspólnie przez Katedrę Finansów i Bankowości WNE UWM w Olsztynie oraz Bank Handlowy w Warszawie, Citibank International plc. i Citibank Europe plc. Celem studiów jest profesjonalne przygotowanie zawodowe absolwentów stosownie do oczekiwań stawianych kandydatom do pracy w instytucjach finansowych i korporacjach międzynarodowych. Program studiów został ustalony wspólnie z ekspertami grupy Citi Handlowy. Część zajęć będzie realizowana w formie warsztatów tematycznych opracowanych przez specjalistów z dziedziny praktyki bankowej (grupa kapitałowa Citi) i nawiązywać będzie do rzeczywistych sytuacji z jakimi można spotkać się w pracy zawodowej. Słuchacze studium poznają terminologię bankową – anglojęzyczną i zapoznają się z podstawami języka angielskiego wykorzystywanego w bankowości międzynarodowej. Wykładowcami są uznani praktycy z długoletnim stażem w sektorze usług finansowych, kadra naukowców z UWM Olsztyn, SGH Warszawa i Citi Handlowy.

Zasady kwalifikacji

O przyjęcie mogą ubiegać się osoby posiadające wykształcenie wyższe dowolnego stopnia. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Miejsce ogłoszenia wyników

Katedra Finansów i Bankowości

Opłata 3200 zł.

Dodatkowe dokumenty

dyplom ukończenia studiów wyższych, 1 zdjęcie

Dodatkowe informacje

Terminy rekrutacji mogą ulec zmianie. Studia będą trwać dwa semestry, obejmują 200 godz. Zajęcia będą odbywać się w systemie sobotnio-niedzielnym, w 11 zjazdach od godz. 8:00 do 17:00, z przerwą obiadową.