Wczytywanie strony...

Wiedza o społeczeństwie i edukacja europejska Wydział Nauk Społecznych

Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 3 semestry

Opis

Studia przeznaczone są dla nauczycieli z przygotowaniem pedagogicznym, pragnącym zdobyć kwalifikacje do nauczania przedmiotu Wiedza o społeczeństwie w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Studia kształcą nauczycieli, pracowników organizacji pozarządowych, menadżerów, liderów struktur lokalnych. Program zawiera wiedzę o polityce i stosunkach międzynarodowych oraz kulturowych współczesnego świata. Studia dają podstawowe informacje na temat procesu integracji europejskiej i założeń prawa wspólnotowego.

Zasady kwalifikacji

Rekrutacja odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń. Wymagane wykształcenie kandydata: ukończone studia wyższe.

Wysokość czesnego

2400zł. (800,00zł. za semestr)

Dodatkowe informacje

Sekretarz studiów: dr KOSIBA BEATA tel. 089 527-08-01; e-mail: beata.kosiba@uwm.edu.pl

Logo Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.