Zarządzanie finansami w jednostkach samorządu terytorialnego Wydział Nauk Ekonomicznych

Opis

Celem studiów jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu tworzenia budżetu i planowania finansowego w oparciu o nowe regulacje prawne, projektowania i programowania inwestycji samorządowych, pozyskiwania środków finansowych, zarządzania długiem, rachunkowości i sprawozdawczości w jednostkach sektora publicznego oraz innych obszarów gospodarki finansowej instytucji samorządowych. Studia adresowane są do pracowników działów planowania budżetowego i finansowo-księgowych jednostek samorządu terytorialnego. Ponadto w studium uczestniczyć mogą pracownicy instytucji finansowych oraz firm sektora prywatnego, którzy w zakresie swoich obowiązków współpracują z jednostkami samorządowymi.

Zasady kwalifikacji

O przyjęcie mogą ubiegać się osoby posiadające wykształcenie wyższe dowolnego stopnia. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Miejsce ogłoszenia wyników

Katedra Finansów i Bankowości

opłata 3200 zł

Dodatkowe dokumenty

dyplom ukończenia studiów wyższych, dowód wpłaty I raty, 2 zdjęcia

Dodatkowe informacje

Terminy rekrutacji mogą ulec zmianie. Studia będą trwać dwa semestry, obejmują 200 godz. Zajęcia będą odbywać się w systemie sobotnio-niedzielnym, w 12 zjazdach od godz. 8:00 do 17:00, z przerwą obiadową.