Zarządzanie innowacją, informacją i wiedzą w edukacji Wydział Nauk Ekonomicznych

Opis

Studia podyplomowe adresowane są do nauczycieli, dyrektorów szkół i pracowników organów prowadzących, osób zatrudnionych w administracji państwowej wszystkich szczebli, animatorów działań i organizacji oświatowych, osób z wykształceniem wyższym zainteresowanych zdobyciem praktycznych umiejętności tworzenia innowacji pedagogicznych zgodnie procedurą obowiązującą w prawie oświatowym.

Charakterystyka studiów

Tematyka studiów obejmować będzie wiedzę z zakresu:

• zarządzania informacją w szkole / placówce oświatowej,
  • sposoby finansowania,
  • wprowadzania i wykorzystania innowacji w pracy dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej,
  • konstruowania autorskich programów nauczania i innowacyjnych form współpracy w szkole / placówce,
  • poznają elementy coachingu, mentoringu i tutoringu oraz ich praktycznego zastosowania,
  • nowoczesną praktykę zarządzania szkołą i realizację innowacji w edukacji

Opłata za studia wynosi 2800 zł – możliwość wpłaty w ratach. Czesne obejmuje także otrzymywane przez słuchaczy materiały dydaktyczne opracowywane przez prowadzących zajęcia.

Dodatkowe dokumenty

- podanie o przyjęcie na studia podyplomowe, - kwestionariusz osobowy, - oryginał lub odpis dyplomu ukończenia studiów, - 1 fotografia o wym.: 35 x 45 mm bez nakrycia głowy, na jasnym tle (podpisane na odwrocie), - kserokopia dowodu osobistego

Dodatkowe informacje

Dr Jacek MICHALAK Katedra Analizy Rynku i Marketingu Wydział Nauk Ekonomicznych 10-719 Olsztyn-Kortowo ul. Oczapowskiego 4, pok. 300 tel. (89) 523 34 83; tel. kom. 0602 36 97 88 lub 510 249 057 e-mail: michalak@uwm.edu.pl lub wera@uwm.edu.pl