Stołówka Akademicka – Kuźnia Smaków

to tu możesz skomponować dwudaniowy, domowy obiad za jedyne 10 zł. Specjalnością Stołówki Akademickiej są dania tradycyjnej kuchni polskiej. To najbardziej lubiana, samoobsługowa jadłodajnia studencka.

Bufet Akademicki

Słynie z organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć oraz usługi cateringowej. Specjalnością jest tu lasagne, ale też tradycyjne zestawy obiadowe. Jest to lokal mieszczący się w Centrum Konferencyjnym w Kortowie II.

Biblioteka Cafe

To kawiarnia, w której- przy pysznej kawie, deserach, wyśmienitych naleśnikach i omletach- możesz w miły i przyjemny sposób spędzić czas w towarzystwie znajomych lub przy lekturze książki.

Kropka

To tu serwujemy smaczne zapiekanki – jedyne takie w Kortowie. Podajemy także tortillę, kebab, hamburgery, sałatki i kanapki. Znajdziesz nas w Domu Studenckim nr 6.

Bar Filmowy

w towarzystwie gwiazd wielkiego ekranu oraz studentów Wydziału Humanistycznego możesz zjeść wiele smacznych dań, m.in. przepyszne pierogi lub kebab „Humanka”. Zapraszamy!

Cafe Bar

to kawiarnia przy Al. Warszawskiej, chętnie odwiedzana przez studentów Wydziału Nauk Medycznych. Zapraszamy na pyszną kawę, smakowite desery i zdrowe przekąski.

Bar Pod Klonem

specjalnością tego przytulnego baru są zapiekanki, tortilla, kebab, hamburgery, sałatki i kanapki. Na deser polecamy pyszne ciastka przy aromatycznej kawie. Czekamy na Was vis a vis „Starej Kotłowni”.

Restauracja Kortowska

jeść cudowny obiad z widokiem na jezioro i las, pospacerować po molo a nawet popływać kajakiem lub rowerem wodnym- takie marzenia spełniamy na „Przystani Kortowskiej”. Sama restauracja oferuje wyrafinowane dania kuchni regionalnej. Macie tam do dyspozycji trzy sale, w tym dwie z zadaszonym tarasem. Jest także miejsce na ognisko i grill. Przy „Restauracji Kortowskiej” jest mały, romantyczny hotelik oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Jeśli jest taka potrzeba, restauracja organizuje imprezy okolicznościowe.