Wczytywanie strony...

  • #Biologia

Biologia to jedna z najważniejszych i najbardziej ekscytujących, szybko rozwijających się dyscyplin naukowych. Stanowi podstawę dla wielu innych nauk, w tym medycyny, biofizyki, biochemii, czy też biotechnologii. Osiągnięcia w dziedzinie biologii wyznaczają standardy i kierunki rozwoju wielu innych nauk. Wspólnie z naukowcami z Wydziału, można uczestniczyć w różnorodnych badaniach, krajowych i zagranicznych, dzięki którym poznasz prawa przyrody i zależności między elementami środowiska.

Studia drugiego stopnia – magisterskie, 4 semestry, stacjonarne

zakres: biologia molekularna, ekspertyzy przyrodnicze 

Warunkiem ubiegania się o przyjęcie na studia drugiego stopnia - magisterskie jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów co najmniej pierwszego stopnia na tym samym lub innym kierunku studiów.

Zakres kierunków studiów, po których absolwenci mogą ubiegać się o przyjęcie na dany kierunek kształcenia, ze szczególnym uwzględnieniem kwalifikacji kandydata oraz zasady rekrutacji określa rada wydziału, a głównym kryterium jest ranking ostatecznego wyniku studiów - bez wyrównania do pełnej oceny, w ramach określonego limitu miejsc.

Biologia, studia pierwszego stopnia >>

 

 

Wydział:

 

Nazwa:

 Wydział Biologii i Biotechnologii

 

Adres:

 10-719 Olsztyn, ul. Oczapowskiego 1A

Numery telefonów

do kontaktów z kandydatami:

 89 523 44 48, 89 523 41 58

 

E-mail

do kontaktów z kandydatami:

 

 dziekbiol@uwm.edu.pl

strona internetowa i facebook:

 http://uwm.edu.pl/wbiol/

 http://biologiaolsztyn.blogspot.com/

 


 

 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.