• #Nauki o rodzinie

Kształcenie na kierunku nauki o rodzinie pozwala uzyskać wiedzę i umiejętności z zakresu psychologicznych, pedagogicznych czy społecznych problemów związanych z funkcjonowaniem rodziny i życiem rodzinnym.

Studia przygotowują do pracy w charakterze: asystenta rodziny zatrudnionego przez gminy lub ośrodki pomocy społecznej, guwernantki/guwernera oraz edukatora domowego, doradcy, konsultanta w poradniach małżeńskich oraz rodzinnych, pracownika instytucji upowszechniania kultury (redakcje massmediów, muzea, teatry, kina) lub pracownika samorządów lokalnych, organizacji pozarządowych i agend pomocowych.

Studia drugiego stopnia – magisterskie, 4 semestry, stacjonarne i niestacjonarne, profil praktyczny

Zakres: mediacja rodzinna, wychowanie do życia w rodzinie i społeczeństwie*
* Zakres kształcenia oferowany tylko na studiach stacjonarnych.

• NAUKI O RODZINIE

Warunkiem ubiegania się o przyjęcie na studia drugiego stopnia - magisterskie jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów co najmniej pierwszego stopnia na tym samym lub innym kierunku studiów.
Zakres kierunków studiów, po których absolwenci mogą ubiegać się o przyjęcie na dany kierunek kształcenia, ze szczególnym uwzględnieniem kwalifikacji kandydata oraz zasady rekrutacji określa rada wydziału, a głównym kryterium jest ranking ostatecznego wyniku studiów - bez wyrównania do pełnej oceny, w ramach określonego limitu miejsc.

Wydział:

Nazwa:

Wydział Teologii UWM w Olsztynie

Adres:

ul. Hozjusza 15, 11-041 Olsztyn

Numery telefonów
do kontaktów z kandydatami:

89 523 89 46

do kontaktów z kandydatami:

dziekanat.teologia@uwm.edu.pl

strona internetowa i facebook:

www.uwm.edu.pl/wt