Wczytywanie strony...

Audyt energetyczny budynków i instalacji Wydział Nauk Technicznych

Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 2 semestry

Wydział

Nauk Technicznych

Liczba godzin dydaktycznych, ECTS i liczba semestrów

60, 60 ECTS, 2 semestry

Charakterystyka

Studia przeznaczone są dla absolwentów wyższych uczelni, którzy pragną zdobyć wiedzę i kompetencje w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej. 

Syntetyczna charakterystyka efektów kształcenia [uczenia się]

Absolwenci posiadają wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne w dziedzinie audytu energetycznego wynikające z treści programowych realizowanych na kierunku Energetyka Wydziału Nauk Technicznych UWM w Olsztynie. 

Absolwenci studiów podyplomowych po pozytywnym zdaniu egzaminu końcowego oraz obronie pracy dyplomowej zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków (Dz. U. 2014.0.1200) uzyskają uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali mieszkalnych.

Warunki/zasady kwalifikacji

ukończone studia wyższe

Wysokość czesnego

3 800 zł

Organizacja toku studiów podyplomowych

Zjazdy realizowane w systemie niestacjonarnym 10. zjazdów, w sobotę i niedzielę. Na każdym zjeździe realizowanych jest 16 godzin dydaktycznych. Częstotliwość zjazdów: średnio co  cztery tygodnie

 Warunki ukończenia studiów podyplomowych i wydania świadectwa:  egzamin oraz obrona pracy końcowej.

Warunki ukończenia studiów podyplomowych i wydania świadectwa

egzamin oraz obrona pracy końcowej

Kierownik studiów podyplomowych

Jerzy Jaworski, dr inż. 

Sekretarz

Bogusława Krezymon, mgr inż.

Kontakt

89 523 36 03; 506 337 777, 606 819 358, e-mail: bognak@uwm.edu.pl, j.jaworski@uwm.edu.pl 

Szczegółowych informacji udziela sekretarz studiów podyplomowych: tel. 89 523 36 03, adres: Olsztyn, ul. M. Oczapowskiego 11 pokój: E 202)

 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.