- Odkryj UWM
Wsparcie i rozwój studentów
RADIO UWMFM
Poznaj UWM
- Studia podyplomowe
- Co? Jak? Kiedy?
CO?
Kiedy?
Nie czekaj! Wybierz UWM
Wczytywanie strony...
Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 2 semestry
Wydział Rolnictwa i Leśnictwa
240 godz., 30 ECTS, 2 semestry
Celem kształcenia jest przekazanie słuchaczom niezbędnej, kompleksowej wiedzy oraz zdobycie przez nich operacyjnych umiejętności z zakresu problematyki gospodarowania odpadami w warunkach gospodarki rynkowej oraz wprowadzanych zmian w stosowanych technologiach wynikających z wdrażania przepisów Unii Europejskiej.
Studia adresowane są do osób zainteresowanych tematyką poruszaną w programie, a w szczególności do osób profesjonalnie zajmujących się gospodarką odpadami komunalnymi w przedsiębiorstwach, administracji państwowej, jednostkach samorządowych, edukacyjnych, jak i placówkach zajmujących się odbiorem i zagospodarowaniem odpadów.
3 800 PLN
Zjazdy realizowane są w systemie niestacjonarnym w sobotę i niedzielę (łącznie ok. 14 zjazdów). Na każdym zjeździe realizowanych jest ok. 17-18 godz. Częstotliwość zjazdów: średnio co dwa - trzy tygodnie.
Ukończenie studiów podyplomowych w zakresie gospodarowania odpadami zostanie potwierdzone świadectwem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Warunkiem wydania świadectwa będzie uzyskanie zaliczeń z wszystkich przedmiotów objętych programem, 80% uczestnictwo w zajęciach (rozpatrując każdy moduł oddzielnie)
Proponowane studia znajdują się w BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH na stronie: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=488522
prof. dr hab. Wiera Sądej
dr. inż. Elżbieta Rolka
Kierownik studiów: prof. dr hab. Wiera Sądej, Katedra Chemii Środowiska Pl. Łódzki 4, 10-721 Olsztyn, pok. 9, tel.: 89-523-39-64, 512-206-305, e-mail: wersad@uwm.edu.pl; www.uwm.edu.pl/kchemsr;
Sekretarz studiów: dr inż. Elżbieta Rolka, Katedra Chemii Środowiska Pl. Łódzki 4, 10-721 Olsztyn, pok. 5, tel.: 89-523-39-13, 501-586-391, e-mail: elzbieta.rolka@uwm.edu.pl.
Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.