Wczytywanie strony...

Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza Wydział Nauk Społecznych

Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 3 semestry

Opis

Cel studiów

Głównym celem studiów jest wyposażenie słuchaczy w podstawy wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktyczne niezbędne w pracy opiekuńczo-wychowawczej.

Tematyka

Program studiów obejmuje zagadnienia z zakresu pedagogiki opiekuńczej, metodyki pracy opiekuńczo-wychowawczej i pracy z rodzina, profilaktyki, gerontologii, zagadnień prawnych i organizacyjnych w zakresie opieki i wychowania, pracy z grupą, zagadnienia z zakresu metodyki pracy korekcyjno-kompensacyjnej z dziećmi, podstawy psychologii rozwojowej, praktyki opiekuńczej.

Czas trwania

Studia trwają 3 semestry, łącznie 350 godzin.

Kontakt

dr Maria Truszkowska - tel. 89 524-62-48, e-mail : mariatruszkowska@wp.pl

Zasady kwalifikacji

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń

Wysokość czesnego

3.750,00

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.