Wczytywanie strony...

Sztuka projektowania i konserwacji zieleni zabytkowej Wydział Rolnictwa i Leśnictwa

Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 2 semestry

Opis

Studia dotyczą tematyki związanej z zabytkową zielenią. Obejmują zajęcia z teorii kształtowania zieleni na przestrzeni różnych epok w ujęciu ogólnoświatowym oraz zajęcia teoretyczne i praktyczne z problematyki postępowania z zielenią zabytkową w kontekście poprawności konserwatorskiej oraz w oparciu o przepisy polskiego prawa. Zajęcia odbywać się będą w Katedrze Architektury Krajobrazu UWM w Olsztynie a także zakładają wyjazdy terenowe do zabytkowych założeń parkowych w województwie warmińsko-mazurskim.

Zasady kwalifikacji

Uprawnionymi do uczestniczenia w studiach podyplomowych "Sztuka projektowania i konserwacji zieleni zabytkowej" są osoby po ukończeniu studiów I lub II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich.

Wysokość czesnego

3600 zł/rok - 2000 zł/I semestr, 1600 zł - II semestr

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.