Wczytywanie strony...

Zarządzanie finansami w jednostkach samorządu terytorialnego Wydział Nauk Ekonomicznych

Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 2 semestry

Opis

Celem studiów jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu tworzenia budżetu i planowania finansowego w oparciu o nowe regulacje prawne, projektowania i programowania inwestycji samorządowych, pozyskiwania środków finansowych, zarządzania długiem, rachunkowości i sprawozdawczości w jednostkach sektora publicznego oraz innych obszarów gospodarki finansowej instytucji samorządowych. Studia adresowane są do pracowników działów planowania budżetowego i finansowo-księgowych jednostek samorządu terytorialnego. Ponadto w studium uczestniczyć mogą pracownicy instytucji finansowych oraz firm sektora prywatnego, którzy w zakresie swoich obowiązków współpracują z jednostkami samorządowymi.

Zasady kwalifikacji

O przyjęcie mogą ubiegać się osoby posiadające wykształcenie wyższe dowolnego stopnia. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Miejsce ogłoszenia wyników

Katedra Finansów i Bankowości

Wysokość czesnego

opłata 3200 zł

Dodatkowe dokumenty

dyplom ukończenia studiów wyższych, dowód wpłaty 

Dodatkowe informacje

Szczegółowych informacji udziala: Magdalena Janczyło

Kontakt: 10-957 Olsztyn

ul. M. Oczapowskiego 4, pok. 9

tel. 89 524 55 56

email: wne.podyplomowe@uwm.edu.pl

 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.