Zarządzanie finansami w jednostkach samorządu terytorialnego Wydział Nauk Ekonomicznych

Opis

Celem studiów jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu tworzenia budżetu i planowania finansowego w oparciu o nowe regulacje prawne, projektowania i programowania inwestycji samorządowych, pozyskiwania środków finansowych, zarządzania długiem, rachunkowości i sprawozdawczości w jednostkach sektora publicznego oraz innych obszarów gospodarki finansowej instytucji samorządowych. Studia adresowane są do pracowników działów planowania budżetowego i finansowo-księgowych jednostek samorządu terytorialnego. Ponadto w studium uczestniczyć mogą pracownicy instytucji finansowych oraz firm sektora prywatnego, którzy w zakresie swoich obowiązków współpracują z jednostkami samorządowymi.

Zasady kwalifikacji

O przyjęcie mogą ubiegać się osoby posiadające wykształcenie wyższe dowolnego stopnia. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Miejsce ogłoszenia wyników

Katedra Finansów i Bankowości

opłata 3200 zł

Dodatkowe dokumenty

dyplom ukończenia studiów wyższych, dowód wpłaty

Kierownik

Kierownik nadzorujący

dr Tomasz Wierzejski

Kierownik merytoryczny studiów podyplomowych

dr hab. Andrzej Buszko, prof. UWM

Sekretarz

mgr Magdalena Janczyło

Sekretariat:  ul. M. Oczapowskiego 4, pok. 9, 10-719 Olsztyn

tel. 89 524 55 56; 882-788-008

e-mail: wne.podyplomowe@uwm.edu.pl

Kierownik merytoryczny - dr hab. Andrzej Buszko, prof. UWM:

tel. 89 523-39-63;

e-mail: buszko@uwm.edu.pl

Wydział Nauk Ekonomicznych, Instytut Ekonomii i Finansów, Katedra Finansów, ul. Oczapowskiego 4, pok. 334.