Wczytywanie strony...

Stołówka Akademicka – Kuźnia Smaków

to tu możesz skomponować dwudaniowy, domowy obiad! Specjalnością Stołówki Akademickiej są dania tradycyjnej kuchni polskiej. To najbardziej lubiana, samoobsługowa jadłodajnia studencka.

Bufet Akademicki

Słynie z organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć oraz usługi cateringowej. Specjalnością jest tu lasagne, ale też tradycyjne zestawy obiadowe. Jest to lokal mieszczący się w Centrum Konferencyjnym w Kortowie II.

Biblioteka Cafe

To kawiarnia, w której- przy pysznej kawie, deserach, wyśmienitych naleśnikach i omletach- możesz w miły i przyjemny sposób spędzić czas w towarzystwie znajomych lub przy lekturze książki.

Cafe Bar

to kawiarnia przy Al. Warszawskiej, chętnie odwiedzana przez studentów Wydziału Lekarskiego i Szkoły Zdrowia Publicznego. Zapraszamy na pyszną kawę, smakowite desery i zdrowe przekąski.

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.