Wczytywanie strony...

  • #Energetyka

Program studiów umożliwia zapoznanie studentów z zasobami OZE; urządzeniami i systemami energetyki odnawialnej; modelowaniem procesów i instalacji w rozproszonych systemach ekoenergetycznych; komputerowymi metodami projektowania systemów OZE; energetyką wiatrową i fotowoltaiczną; małą energetykę wodną; wykorzystaniem energii słońca i ziemi; budownictwem pasywnym, zero- i plus energetycznym; technologiami pozyskania i konwersji biomasy; technologiami energetycznymi wykorzystującymi materiały odpadowe; gospodarowaniem bioenergią; regulacjami prawnymi; zarządzaniem i rachunkiem ekonomicznym w ekoenergetyce. Absolwent zdobywa wiedzę, umiejętności i kompetencje umożliwiające podjęcie pracy w jednostkach administracji samorządowej i rządowej; w firmach związanych z wytwarzaniem urządzeń oraz ich obsługą i eksploatacją; w firmach konsultingowych i doradczych w zakresie rynku odnawialnych źródeł energii; w szkolnictwie stopnia średniego; we własnej firmie z zakresu, usług, wytwarzania i dystrybucji energii z OZE.

 

 

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 3 semestry

 

Wydział Rolnictwa i Leśnictwa

89 523 33 16

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.