Wczytywanie strony...

  • #Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych

Jeśli marzysz o zostaniu projektantem, grafikiem, fotografem, filmowcem lub artystą – to kierunek dla Ciebie. Studia drugiego stopnia trwają cztery semestry, a warunkiem ubiegania się o przyjęcie na nie jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów co najmniej pierwszego stopnia na kierunku: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, malarstwo, grafika, rzeźba, wzornictwo, architektura wnętrz, scenografia. Wykładowcami na tym kierunku są aktywni artyści, z których wielu jest specjalistami pracującymi w branży kreacji wizualnej.

Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych drugiego stopnia możesz pracować:

  • w ośrodkach kultury, sztuki i edukacji pozaszkolnej,
  • w mediach,
  • firmach związanych z promocją i reklamą,
  • jako animator działań twórczych w muzeach, ośrodkach kultury, ogniskach plastycznych.

 

EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK PLASTYCZNYCH

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Sztuki

89 524 52 25

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.