• #Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych

SZTUKA, DESIGN, FOTOGRAFIA, FILM

Chciałbyś w przyszłości być artystą, projektantem, grafikiem, fotografem lub filmowcem. To miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Jesteś kreatywny i szukasz sposobu na odnalezienie się na rynku sztuk wizualnych. Studiuj w Instytucie Sztuk Pięknych. Poznaj tajniki projektowania graficznego, multimediów, fotografii, filmu, intermediów, struktur wizualnych, a na studiach drugiego stopnia modelowania i wydruku 3D. Wszystko to w oparciu o tradycyjne pracownie artystyczne: malarstwa, rysunku, grafiki warsztatowej i rzeźby. Na naszym kierunku pozyskasz umiejętności pracy w różnych technikach i technologiach artystycznych.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę artystów w każdej z dziedzin sztuki. Wykładowcy są aktywni artystycznie, a wielu z nich to specjaliści pracujący w branży kreacji wizualnej. Wszystko to wpływa na wysoki poziom przygotowania studenta do działalności twórczej i odnalezienia się na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Kształcimy w sposób indywidualny poprzez realizację własnych projektów artystycznych pod okiem specjalistów.

Nasi studenci na studiach I stopnia wybierają pracownię licencjacką według własnych preferencji. Pozwala im to na rozwijanie wiedzy, kompetencji i umiejętności w wybranej dziedzinie artystycznej

Stawiamy na kreatywność!

EDUKACJA ARTYSTYCZNA W ZAKRESIE SZTUK PLASTYCZNYCH