• #Inżynieria precyzyjna w produkcji rolno-spożywczej

Studenci zdobywają wszechstronną wiedzę z zakresu zaawansowanych technik projektowania, symulacji i optymalizacji operacji w technologiach oraz systemach w produkcji rolniczej i przetwórstwie rolno-spożywczym. Studenci nabywają umiejętność wykorzystywania systemów satelitarnych i technik informatycznych w sterowaniu produkcją i eksploatacją maszyn i urządzeń. Poznają zasady zarządzania i kierowania produkcją i usługami w systemie produkcji indywidualnej i zbiorowej oraz wdrażania innowacyjności ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa pracy i jakości produktów.

Studia na kierunku inżynieria precyzyjna w produkcji rolno-spożywczej zapewniają wykształcenie specjalistów związanych z branżą rolno-spożywczą. Zdobyta wiedza umożliwi przyszłemu absolwentowi podjęcie pracy w jednostkach projektowych, jednostkach obsługi rolnictwa, a także w średnich i małych przedsiębiorstwach.

INŻYNIERIA PRECYZYJNA W PRODUKCJI ROLNO-SPOŻYWCZEJ

Forma studiów: stacjonarne