Wczytywanie strony...

  • #Pedagogika wczesnej edukacji

Kształcenie na kierunku Pedagogika Wczesnej Edukacji ma na celu rozwijanie kompetencji nabytych na studiach I stopnia, pogłębienie rozumienia społeczno-kulturowego kontekstu edukacji, profesjonalizację warsztatu pracy, poszerzanie umiejętności prowadzenia badań i przygotowanie do studiów trzeciego stopnia. Atutem jest możliwość modelowania przez studentów własnej ścieżki kształcenia. Wybierając jeden z dwóch modułów, uzyskują kompetencje do prowadzenia zajęć pozalekcyjnych w zakresie edukacji przez sztukę lub do wspomagania rozwoju dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Możliwości zatrudnienia

  • w przedszkolach i klasach I-III szkoły podstawowej w charakterze nauczyciela (pod warunkiem uzyskania kwalifikacji nauczycielskich na studiach I°),
  • w innych instytucjach edukacyjnych, opiekuńczych, wychowawczych, prowadzących działalność zgodną z profilem kształcenia absolwenta.
 

PEDAGOGIKA WCZESNEJ EDUKACJI

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

Wydział Nauk Społecznych

89 524 62 97

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.