Wczytywanie strony...

  • #Politologia

Jeżeli chcesz poznać fajnych przyjaciół, studiować elitarny i atrakcyjny kierunek oraz ciekawi Cię polityka, mamy dla Ciebie interesujące studia. Dołącz do studentów politologii i pracuj potem w administracji rządowej, samorządowej, think tankach oraz instytucjach międzynarodowych. Studiując z nami zrozumiesz zjawiska i procesy polityczne zachodzące w skali globalnej, regionalnej, państwowej i lokalnej. Poznasz historyczne uwarunkowania oraz współczesne mechanizmy działania systemów politycznych, partii politycznych i przywódców politycznych. Zrozumiesz czym jest demokracja, społeczeństwo obywatelskie oraz globalizacja, a także poznasz tajniki marketingu politycznego i efektywnej komunikacji w mediach tradycyjnych i społecznościowych.   

 

POLITOLOGIA

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Zakres: międzynarodowe stosunki polityczne i gospodarcze

 

Wydział Nauk Społecznych

89 524 62 88

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.