Wczytywanie strony...

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe kwalifikacje lub podnieść swoje kompetencje profesjonalne w zawodzie pracownika socjalnego oraz asystenta rodziny, a także lubisz pracować z innymi i na rzecz innych ludzi wybierz studia na kierunku praca socjalna. Studia z pracy socjalnej przygotowują do podejmowania działań zawodowych związanych ze wsparciem, aktywizacją i integracją społeczną jednostek i grup oraz społeczności lokalnych. Studia mają charakter interdyscyplinarny i promują  społeczne zmiany zgodnie z zasadami sprawiedliwości społecznej oraz ochrony praw. Student nabywa wiele kompetencji i umiejętności społecznych ukierunkowanych na nawiązywanie relacji międzyludzkich, projektowanie i organizowanie działań doradczych oraz aktywizująco-wspierających. Absolwent(ka) pracy socjalnej może znaleźć pracę w różnych instytucjach sieci pomocy społecznej, organach administracji państwowej, instytucjach opiekuńczych, resocjalizacyjnych lub organizacjach pozarządowych.

 

PRACA SOCJALNA

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Nauk Społecznych

89 524 62 70

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.