Zaawansowane metody analizy danych i Data Mining w biznesie Wydział Matematyki i Informatyki

Opis

Studia nadające kwalifikacje podyplomowe (zgodnie z art. 2 ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji) dla absolwentów wszystkich kierunków studiów co najmniej pierwszego stopnia. Studia realizowane są pod patronatem SAS Institute Polska - absolwent uzyskuje certyfikat Analityk Statystyczny SAS. Słuchacze nabywają zaawansowanej wiedzy z zakresu analizy danych, wykonywania badań statystycznych oraz Data Mining. Przygotowują do pracy w: bankach, instytucjach ubezpieczeniowych, przedsiębiorstwach handlowych, produkcyjnych, ośrodkach przetwarzania informacji oraz ośrodkach badania opinii społecznej, w firmach prowadzących badania kliniczne, a także w instytucjach administracji państwowej i samorządowej.

Zasady kwalifikacji

Warunkiem ubiegania się o przyjęcia na studia podyplomowe jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów co najmniej pierwszego stopnia dowolnego kierunku. Wymagane dokumenty:  - Podanie o przyjęcie na studia podyplomowe; - Odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych; O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia w systemie IRK. Dokumenty należy składać do 30 września 2017 r.