PORTAL REKRUTACYJNY
image
image

Kortowo – najpiękniejszy kampus w Polsce

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie mieści się w Kortowie. To osiedle, w którego granicach znajduje się miasteczko studenckie – przez wielu uważane za najpiękniejsze w Polsce. To tu znajduje się:

Są tu również sklepy, punkty usługowe, punkty gastronomiczne, w których zjesz nie tylko smacznie, ale i nie drogo. Są one zlokalizowane
w różnych częściach Kortowa, dlatego bez względu na to, na którym wydziale będziesz studiował/a lub w której części miasteczka mieszkał/a, wszystko będzie na wyciągnięcie Twojej ręki.
 

W centrum miasteczka studenckiego jest duża plaża z dostępem do jeziora, a całą okolicę otaczają piękne parki i lasy. To raj dla tych, którzy lubią łączyć przyjemne z pożytecznym, cenią sobie bliskość natury i chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu. 

Spotkajmy się w Kortowie!

Jeśli chcesz jeszcze bliżej poznać Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Bieżące informacje znajdziesz również na oficjalnych profilach uczelni: Facebook , Instagram. 

Dołącz do nas! Wszystkie informacje na temat studiów znajdziesz na stronie rekrutacyjnej. Wybierz, kierunek studiów, weź udział w rekrutacji i stań się częścią naszej uniwersyteckiej społeczności.  

image
75
Kierunków
image
17000
Studentów
image
15
Wydziałów
image
9
Akademików