Wczytywanie strony...

Zarządzanie logistyką Wydział Nauk Ekonomicznych

Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 2 semestry

Opis

Studia podyplomowe Zarządzanie logistyką adresowane są do osób chcących rozwijać umiejętności menedżerskie w zakresie zarządzania procesami logistycznymi w nowoczesnej organizacji. Głównym celem kształcenia jest pogłębienie wiedzy i umiejętności rozwiązywania problemów logistycznych za pomocą metod i technik menedżerskich, szczególnie w zakresie optymalizacji logistycznych systemów produkcji i zaopatrzenia. Słuchacze poznają również zagadnienia logistycznej obsługi klienta, zarządzania zapasami, gospodarki magazynowej oraz gospodarki opakowaniami i odpadami.

Zasady kwalifikacji

  Warunkiem ubiegania się o przyjęcie na studia podyplomowe jest posiadanie przez kandydata dyplomu ukończenia studiów wyższych dowolnego stopnia i kierunku. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

   Kandydaci na studia ubiegający się o przyjęcie na studia podyplomowe składają w sekretariacie studiów podyplomowych następujące dokumenty:

    - podanie o przyjęcie na studia wraz z kwestionariuszem osobowym (wydrukowane z systemu  IRK),

    - odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,

    - kserokopię dowodu osobistego,

    - 1 fotografię o wym. 35x45 mm wykonane bez nakrycia głowy i na jasnym tle oraz  podpisane na odwrocie.

      

     Adres sekretariatu studiów:

     UWM w Olsztynie

     Wydział Nauk Ekonomicznych

     Katedra Mikroekonomii

     Pl. Cieszyński 1 pok. 329

     10-719 Olsztyn

     tel. 89 523 36 69 lub 723 703 786

      

     Kierownik studiów podyplomowych: dr Grzegorz Szczubełek

     e-mail: grzegorz.szczubelek@uwm.edu.pl

     Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych na studia nastąpi na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zjazdów.

      

       Wysokość czesnego

       2290

       Dodatkowe informacje

       Planowane rozpoczęcie zajęć w semestrze jesiennym: początek listopada. Planowane zakończenie drugiego semestru: II połowa czerwca.

       Logo Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

       Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

        

       Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

       Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.