Koncepcja proponowanych studiów podyplomowych opiera się na efektywnych warsztatach pozwalających na poznanie własnych zasobów, rozwoju umiejętności interpersonalnych, postawienie celów i wdrożenie planów działania na drodze do ich osiągnięcia głównie w organizacjach.
W ramach studiów ujęto następujące zagadnienia: kształtowanie relacji coachingowej – kontrakt, interakcja, kierownik-pracownik, teoria coachingu, trening interpersonalny, doskonalenie komunikacji interpersonalnej w organizacji, doskonalenie procesu motywowania pracowników, metody, techniki i narzędzia wykorzystywane w coachingu, efektywne przywództwo w organizacji, nurty i nowe podejścia w coachingu, coaching grupowy, budowa zespołów pracowniczych, uwarunkowania organizacyjne procesu coachingowego, finansowe, strategiczne przedsiębiorstwa, etyka w pracy coacha – kierownika, mentoring w coachingu.
O przyjęcie mogą ubiegać się osoby posiadające wykształcenie wyższe dowolnego stopnia i kierunku.
5 000 PLN
Zjazdy realizowane w systemie niestacjonarnym – sobota i niedziela (12 zjazdów – rocznie), średnio zjazdy raz lub dwa razy w miesiącu.
Warunkiem ukończenia studiów jest uzyskanie zaliczeń z poszczególnych przedmiotów przewidzianych programem studiów, przeprowadzenie 30 sesji coachingowych oraz napisanie pracy końcowej.
Podstawową formą prowadzenia zajęć są warsztaty, jak również wykład oraz ćwiczenia.