- Odkryj UWM
Wsparcie i rozwój studentów
RADIO UWMFM
Poznaj UWM
- Studia podyplomowe
- Co? Jak? Kiedy?
CO?
Kiedy?
Nie czekaj! Wybierz UWM
Wczytywanie strony...
Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 2 semestry
Nauk Ekonomicznych
260 godz. 2 semestry, 37 ECTS
W ramach studiów ujęto następujące zagadnienia: kształtowanie relacji coachingowej - kontrakt, interakcja, kierownik-pracownik, teoria coachingu, trening interpersonalny, doskonalenie komunikacji interpersonalnej w organizacji, doskonalenie procesu motywowania pracowników, metody, techniki i narzędzia wykorzystywane w coachingu, efektywne przywództwo w organizacji, nurty i nowe podejścia w coachingu, coaching grupowy, budowa zespołów pracowniczych, uwarunkowania organizacyjne procesu coachingowego, finansowe, strategiczne przedsiębiorstwa, etyka w pracy coacha - kierownika, mentoring w coachingu.
ukończenie studiów wyższych I lub II stopnia
3900 PLN
Zjazdy realizowane w systemie niestacjonarnym - sobota i niedziela (12 zjazdów- rocznie ), średnio zjazdy raz lub dwa razy w miesiącu.
Warunkiem ukończenia studiów jest uzyskanie zaliczeń z poszczególnych przedmiotów przewidzianych programem studiów, przeprowadzenie 30 sesji coachingowych oraz napisanie pracy końcowej.
Podstawową formą prowadzenia zajęć są warsztaty, jak również wykład oraz ćwiczenia.
Kierownik nadzorujący
dr Tomasz Wierzejski
Kierownik merytoryczny studiów podyplomowych
dr Waldemar Kozłowski
mgr Magdalena Janczyło
Kontakt
Sekretariat: ul. M. Oczapowskiego 4, pok. 9, 10-719 Olsztyn
tel. 89 524 55 56; 882-788-008
email: wne.podyplomowe@uwm.edu.pl
Kierownik merytoryczny - dr Waldemar Kozłowski: tel. 89 523-43-79;
kom. 604-469-001;
e-mail: wkozlowski@xl.wp.pl ,
Wydział Nauk Ekonomicznych, INSTYTUT NAUK O ZARZĄDZANIU I JAKOŚCI, ul. M. Oczapowskiego 4, pok. 323.
Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.