Wczytywanie strony...

Urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni Wydział  Rolnictwa i Leśnictwa

Forma studiów podyplomowych: niestacjonarne Czas trwania: 2 semestry

Opis

Studia podyplomowe z zakresu: „Urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni” mają na celu doskonalenie umiejętności i wiedzy osób pracujących w szkolnictwie, ogrodnictwie, zajmujących się zakładaniem i pielęgnacją zieleni, którzy posiadają wykształcenie na poziomie wyższym (licencjat, studia inżynierskie, magisterskie) ukończonych różnych kierunków studiów. Słuchaczami mogą być zarówno osoby bezpośrednio pracujące w firmach konserwujących i utrzymujących zieleń, jak też innych zawodach (nauczyciele, urzędnicy, prawnicy i inni). W programie dydaktycznym pracownicy naukowi realizować będą zagadnienia dotyczące: urządzania terenów zieleni publicznych, pielęgnacji roślin w parkach, ogrodach, na skwerach, zakładania i użytkowania trawników, utrzymania gleby, nawożenia, automatycznego nawadniania, kalkulacji kosztów oraz eksploatacji sprzętu zmechanizowanego używanego przy zabiegach pielęgnacyjnych. Chcemy też przybliżyć słuchaczom wiedzę z zakresu gleboznawstwa, waloryzacji terenów zdewastowanych, oraz zasad bezpieczeństwa w czasie pracy.

Zasady kwalifikacji

Kandydat musi posiadać wykształcenie na poziomie wyższym (licencjat, studia inżynierskie, magisterskie)

Miejsce ogłoszenia wyników

Zawiadomienie pisemne

Wysokość czesnego

3600 zł możliwość rozłożenia na raty

Dodatkowe dokumenty

- podanie o przyjęcie na studia podyplomowe - wydrukowane z IRK - odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych. Dokumenty przesyłamy pocztą lub dostarczamy osobiście

Dodatkowe informacje

wszelkich informacji udziela dr inż Beata Płoszaj-Witkowska e-mail- beata.ploszaj@uwm.edu.pl, 508109060 Termin rekrutacji może zostać przedłużony ze względu na konieczność zebrania pełnej grupy

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.