Celem studiów jest przygotowanie nowoczesnej i wszechstronnie wykształconej kadry specjalistów z zakresu prawa pracy. Oferta skierowana jest do osób, które w codziennej praktyce muszą stosować przepisy prawa pracy (przede wszystkim pracowników działów kadr i płac, zajmujących się zarządzaniem personelem), ale także dla osób pragnących znaleźć zatrudnienie na stanowiskach związanych z obsługą procesu zatrudniania. Głównym celem studiów jest przekazanie wiedzy z zakresu prawa pracy w taki sposób, aby słuchacze po ukończeniu studiów podyplomowych mogli wykorzystać ją w praktyce, świadomiej i łatwiej podejmować decyzje.
Osoba kończąca studia podyplomowe ma specjalistyczną wiedzę dotyczącą instytucji indywidualnego i zbiorowego prawa pracy w tym w pogłębionym zakresie zna rozwiązania prawne dotyczące m.in. czasu pracy, wynagrodzeń, odpowiedzialności pracowniczej, urlopów pracowniczych, zakazu konkurencji, ochroną danych osobowych w zatrudnieniu oraz działalności socjalnej pracodawcy. Dzięki temu absolwent jest gotowy do samodzielnego rozwiązania praktycznych problemów prawnych związanych z kierunkiem studiów podyplomowych oraz ma kompetencje do krytycznej oceny i analizy przyjętych przez ustawodawcę rozwiązań prawnych. W związku z tym absolwent jest przygotowany do wykonywania zadań z zakresu prowadzenia spraw kadrowych w zakładzie pracy, a także do kierowania zespołami zajmującymi się tymi zadaniami.
Rekrutacja odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń.
3 600 PLN
Możliwość płatności w 6 ratach.
Zjazdy realizowane w systemie niestacjonarnym (10 zjazdów), w soboty w godzinach od 8.00 do 15.00 (4 godziny) i w niedziele od 8.00 do 15.00. Częstotliwość zjazdów: średnio co dwa tygodnie.
Uzyskanie zaliczeń na ocenę ze wszystkich przedmiotów.