Celem studiów jest: przekazanie Słuchaczom wiedzy z zakresu prawnych aspektów udzielania zamówień publicznych; przygotowanie Słuchaczy do wykonywania zadań w sferze zamówień publicznych; rozszerzenie wiedzy Słuchaczy w obszarach komplementarnych względem prawa zamówień publicznych (w szczególności w zakresie prawa cywilnego). Studia adresowane są m.in. pracowników podmiotów zobowiązanych do stosowania prawa zamówień publicznych; pracowników podmiotów ubiegających się o zamówienia publiczne; osób zapewniających obsługę prawną powyższych podmiotów, wszystkich zainteresowanych problematyką zamówień publicznych.
Studia przygotowują do aktywnego udziału w procesie udzielania i wykonywania zamówień publicznych, w tym przygotowania i prowadzenia postępowań przetargowych. Wiedza i umiejętności nabyte w trakcie studiów pomogą również wykonywać zadania związane z udziałem w postępowaniu oraz z wykonywaniem zamówienia publicznego leżące po stronie wykonawców.
Rekrutacja odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń.
4 000 PLN
Opłata wnoszona jest na rachunek bankowy Uczelni. Na pisemny wniosek Słuchacza, jest możliwość rozłożenie opłaty na maksymalnie 6 rat w wysokości i w terminach zawartych w umowie.
Studia odbywają się w trybie zjazdów weekendowych. Zwykle do zrealizowania programu studiów wystarcza 10-11 zjazdów. Harmonogram jest ustalany z uwzględnieniem przerw świątecznych, długich weekendów i ferii świątecznych. Zajęcia realizowane są zwykle w godzinach 9:00 – 17:30. Na potrzeby zajęć Uczelnia udostępnia jedną z nowoczesnych sal wykładowych, wyposażoną w multimedia i klimatyzację.
Warunkiem ukończenia studiów jest zaliczenie wszystkich przedmiotów oraz złożenie egzaminu końcowego.
Grono wykładowców składa się z najlepszych specjalistów w Polsce. Od wielu lat współpracujemy m.in. z pracownikami Urzędu Zamówień Publicznych. Starannie dobrana i sprawdzona kadra zapewnia uczestnikom najwyższą jakość kształcenia. Uczestnicy otrzymują materiały dydaktyczne oraz dostęp do zasobów Biblioteki UWM, w tym do prawniczych baz internetowych Lex i Legalis. Studia prowadzone są w formie wykładów i warsztatów