• #Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Pomysłowość, kreatywność i umiejętność skutecznego komunikowania się to dziś najważniejsze cechy na rynku pracy. Jeśli którąś z nich znajdujesz w sobie i chcesz ją rozwinąć - zadbamy o to, by Twój talent się nie zmarnował!

Co mamy do zaoferowania:

• dwa zakresy kształcenia: dziennikarstwo radiowo-telewizyjne i komunikacja wizerunkowa;
  • doświadczony zespół pracowników, którzy mają odpowiednie kompetencje oraz umiejętności praktyczne,
  • wirtualne studio telewizyjne, którego nie powstydziłaby się profesjonalna stacja telewizyjna,
  • profesjonalne studio radiowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do realizacji audycji,
  • pracownię multimedialną wyposażoną w programy do montażu audio i video,
  • profesjonalne kamery i rejestratory dźwięku, dzięki którym można nagrywać materiały audiowizualne w terenie,
  • okulograf i okulary VR (prowadzimy badania przekazów medialnych z wykorzystaniem najnowszego sprzętu),
  • realizujemy projekty naukowe i dziennikarskie,
  • prężnie działające koła naukowe, w których będziesz mógł zrealizować swoje pasje:

Pod okiem specjalistów nauczysz się tworzyć miedzy innymi:

• audycje radiowe,
  • materiały telewizyjne,
  • własne gazety,
  • internetowe treści wideo,
  • podcasty,
  • blogi,
  • kampanie reklamowe.

Możesz doskonalić swój warsztat i zdobywać doświadczenie zawodowe w mediach uniwersyteckich:

Współpracujemy również z najważniejszymi mediami regionalnymi i ogólnopolskimi.

Perspektywy zatrudnienia:

• stacje telewizyjne
  • stacje radiowe
  • prasa
  • media społecznościowe
  • portale internetowe
  • agencje PR, interaktywne
  • firmy marketingowe
  • organizacje samorządowe i pozarządowe
  • instytucje prowadzące edukację medialną
  • ośrodki badań społecznych i rynku
  • biznes