Wczytywanie strony...

  • #Logistyka

Zdobądź wiedzę i umiejętności związane z planowaniem, organizacją, realizacją i kontrolą przepływu surowców, materiałów oraz produktów z miejsca pochodzenia do miejsca docelowego. Specjaliści z wykształceniem logistycznym są systematycznie poszukiwani na rynku pracy, szczególnie w dynamicznie rozwijającej się branży TSL (transport, spedycja, logistyka). Podczas studiów wykształcisz umiejętności menedżerskich, nauczysz się obsługi specjalistycznych systemów informatycznych oraz ukształtujesz swoje kompetencje miękkie.

Logistyka na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu logistyki możesz pracować jako:

  • firmach produkcyjnych i handlowych,
  • centrach magazynowo-dystrybucyjnych,
  • transporcie i spedycji,
  • sklepach internetowych,
  • jednostkach administracji publicznej.

 

 

Logistyka

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: pierwszego stopnia, licencjackie, 6 semestrów

 

 

Wydział Nauk Ekonomicznych

89 523 44 46

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

- nowa matura

Uwzględniane przedmioty (należy dokonać wyboru trzech przedmiotów z przedstawionych poniżej)

1. Geografia

2. Historia

3. Język polski

4. Język obcy nowożytny (jeden język, do wyboru przez kandydata)

5. Matematyka

6. Wiedza o społeczeństwie

- stara matura

Uwzględniane przedmioty:

1. Historia albo wiedza o społeczeństwie

2. Geografia albo matematyka

3. Język obcy nowożytny albo język polski

- olimpiady

- matura międzynarodowa, europejska (IB,EB)

- matura zagraniczna

Nabór na studia kandydatów legitymujących się świadectwem dojrzałości uzyskanym za granicą, następuje na podstawie konkursu (rankingu) sumy punktów uzyskanych na świadectwie dojrzałości. Uwzględniane przedmioty (należy dokonać wyboru trzech przedmiotów z przedstawionych poniżej)

1. Geografia

2. Historia

3. Język polski

4. Język obcy nowożytny (jeden język, do wyboru przez kandydata)

5. Matematyka

6. Wiedza o społeczeństwie

Punktacji przedmiotowej ze świadectwa dojrzałości w skali nieporównywalnej do zamieszczonych w zasadach matury zagranicznej, nie przelicza się. Oznacza to, że kandydat nie może być bezpośrednio kwalifikowany w konkursie świadectw dojrzałości, lecz: w ramach rekrutacji jednoczęściowej - zobowiązany jest przystąpić do egzaminu wstępnego ustnego z dwóch przedmiotów: geografia i (historia albo wiedza o społeczeństwie).

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.