Wczytywanie strony...

  • #Wspieramy

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oferuje profesjonalne wsparcie:

 

  • osobom ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi w tym niepełnosprawnościami wsparcia udziela Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami przy Uniwersyteckim Centrum Wsparcia UWM:

http://www.uwm.edu.pl/bon/  

 

  • jeżeli czujesz, że potrzebujesz wsparcia psychicznego zapraszamy do Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji „Empatia" UWM przy Uniwersyteckim Centrum Wsparcia UWM

http://zagiel.uwm.edu.pl/empatia

https://www.facebook.com/OsrodekEmpatiaUWM/

 

  • jeśli potrzebujesz coachingu związanego z karierą zgłoś się do Biura Karier UWM

https://www.facebook.com/AOKUWM

 

  • w sytuacji, gdy doświadczysz nierównego traktowania m.in. ze względu na płeć, orientację seksualną, wiek, pochodzenie etniczne, wyznanie, poglądy polityczne wesprze Cię Rzecznik ds. Równości Szans

http://zagiel.uwm.edu.pl/rzecznik-ds-rownosci-szans

https://www.facebook.com/rzecznikuwm

 

 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.