Wczytywanie strony...

  • #Administracja

Podczas studiów drugiego stopnia na kierunku administracja pogłębisz swoją wiedzę z zakresu działania instytucji publicznych, prywatnych oraz samorządów. Wyróżnikiem kierunku jest program studiów, który został dostosowany do potrzeb rynku, a także doświadczona kadra i ścisła współpraca z pracodawcami. Posiadamy trzy zakresy studiów, w których możesz rozwijać swoje kompetencje i zacząć ukierunkowywać swoją przyszłość. Są to:

  • administracja ogólna,
  • kryminalistyka i kierunki pokrewne w postępowaniu karnym (dla absolwentów kierunków: administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, prawo, kryminologia, wojskoznawstwo),
  • administracja skarbowa (dla absolwentów kierunków: administracja, administracja i cyfryzacja, bezpieczeństwo wewnętrzne, ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo, zarządzanie).

Administracja drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu administracji drugiego stopnia możesz pracować w:

  • urzędach państwowych, samorządowych,
  • organizacjach pozarządowych,
  • prywatnych firmach i przedsiębiorstwach, w których realizowane są zadania publiczne.

 

Administracja

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Zakres: administracja; kryminalistyka i nauki pokrewne w postępowaniu karnym; administracja skarbowa

 

 

Wydział Prawa i Administracji

89 524 64 25

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

 

 

dyplom

dyplom zagraniczny

 

 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.