Wczytywanie strony...

  • #Administracja

Nie wiesz, co zrobić po ukończeniu studiów I stopnia? Działalność administracji rządowej i samorządowej nie ma przed Tobą żadnych tajemnic? A może masz ciekawe i innowacyjne pomysły, jak usprawnić działania administracji? Marzy Ci się praca w laboratorium kryminalistycznym? A może chcesz zagłębić wiedzę z prawa finansowego, która ułatwi założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej? To jest miejsce właśnie dla Ciebie! REKRUTUJ się na 2 letnie studia magisterskie II STOPNIA na kierunku ADMINISTRACJA.

W ramach kierunku posiadamy 3 ZAKRESY STUDIÓW, w których każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od zainteresowań (WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE):

  • ADMINISTRACJA OGÓLNA
  • KRYMINALISTYKA I NAUKI POKREWNE W POSTEPOWANIU KARNYM - dostępna dla absolwentów kierunków: administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, prawo, kryminologia, wojskoznawstwo;
  • ADMINISTRACJA SKARBOWA- dostępna dla absolwentów kierunków: administracja, administracja i cyfryzacja, bezpieczeństwo wewnętrzne, ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo, zarządzanie.

 

Administracja

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Zakres: administracja; kryminalistyka i nauki pokrewne w postępowaniu karnym; administracja skarbowa

 

 

Wydział Prawa i Administracji

89 524 64 25

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

 

 

dyplom

dyplom zagraniczny

 

 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.