Wczytywanie strony...

  • #Bezpieczeństwo narodowe

Jeżeli zauważyłeś, że bezpieczeństwo w Polsce i na świecie jest tematem ważnym, a praca w służbach zajmujących się zarządzaniem kryzysowym, policji, ABW czy wojsku jest atrakcyjna, to zapraszamy do studiowania bezpieczeństwa narodowego. Studiując zdobędziesz pogłębioną wiedzę z  zakresu nauk społecznych, w szczególności dotyczącą  bezpieczeństwa narodowego oraz umiejętności skutecznego zachowania się w warunkach realnych zagrożeń. Dogłębnie poznasz oraz lepiej zrozumiesz jak analizować i stosować zasady prawne, procedury bezpieczeństwa  i zarządzania kryzysowego  w  skali  globalnej,  regionalnej, narodowej i lokalnej. Nabędziesz poszerzone umiejętności negocjacji, podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych oraz  nauczysz się udostępniać informacje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych i środków multimedialnych. Po ukończeniu studiów II stopnia możliwe będzie kontynuowanie nauki w wybranej szkole doktorskiej i ubieganie się o stopień doktora.

 

Bezpieczeństwo narodowe

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Zakres: bezpieczeństwo w stosunkach międzynarodowych; bezpieczeństwo regionalne i lokalne

 

Wydział Nauk Społecznych

89 524 62 88

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.