Wczytywanie strony...

  • #Bezpieczeństwo wewnętrzne

Jeśli Twoje zainteresowania skupiają się wokół prawa karnego, kryminalistyki i kryminologii na pewno odnajdziesz się na tym kierunku. Podczas nauki dowiesz się wszystkiego o bezpieczeństwie, porządku publicznym, a także obronności państwa oraz pracy służb mundurowych. To studia interdyscyplinarne, co oznacza, że zdobędziesz wiedzę z zakresu różnych nauk. W programie studiów znajdują się między innymi takie przedmioty jak: system ochrony gospodarki, najnowsze technologie kryminalistyczne, wybrane zagadnienia polityki społecznej, filozofia bezpieczeństwa, technologie informacyjne czy systemy penitencjarne i prawo karne wykonawcze.

Bezpieczeństwo wewnętrzne drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu bezpieczeństwa wewnętrznego drugiego stopnia możesz pracować w:

  • służbach mundurowych i ochronnych,
  • administracji rządowej i lokalnej, w działach związanych z bezpieczeństwem wewnętrznym, zarządzaniem kryzysowym, ochroną informacji niejawnych,
  • międzynarodowych firmach oraz agencjach ds. bezpieczeństwa.

 

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

Tryb studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Prawa i Administracji

89 524 64 26

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.