Wczytywanie strony...

  • #Bezpieczeństwo wewnętrzne

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem i porządkiem publicznym? Prawo karne, kryminologia czy też kryminalistyka znajdują się w kręgu Twoich zainteresowań? Chciałbyś związać swoja przyszłość zawodową ze służbami mundurowymi? Nie zwlekaj i wybierz kierunek BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE.

  • 2-letnie studia kończące się uzyskaniem tytułu magistra, doskonale przygotowujące do pracy w służbach mundurowych oraz instytucjach bezpieczeństwa i porządku publicznego;
  • Możliwość wyjazdów w ramach programu Erasmus do 16 państw partnerskich (40 uczelni) – m.in. Hiszpania, Włochy, Francja, Portugalia, Malta;
  • Doświadczona kadra z zakresu nauk prawnych i nauk o bezpieczeństwie;
  • Współpraca z licznymi instytucjami i służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo obywateli na różnych szczeblach;
  • Praktyczny charakter kierunku.

 

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

Tryb studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Prawa i Administracji

89 524 64 26

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.