• #Bezpieczeństwo wewnętrzne

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem i porządkiem publicznym? Prawo karne, kryminologia czy też kryminalistyka znajdują się w Twoim kręgu zainteresowań? Chciałbyś związać swoja przyszłość zawodową ze służbami mundurowymi? Nie zwlekaj i wybierz kierunek BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

• 3-letnie studia kończące się uzyskaniem tytułu licencjata doskonale przygotowujące do pracy w służbach mundurowych oraz instytucjach bezpieczeństwa i porządku publicznego;
  • Możliwość wyjazdów w ramach programu Erasmus do 16 państw partnerskich (40 uczelni) – m.in. Hiszpania, Włochy, Francja, Portugalia, Malta;
  • Doświadczona kadra z zakresu nauk o bezpieczeństwie;
  • Współpraca z instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo obywateli na różnych szczeblach;
  • Praktyczny charakter kierunku.

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Wydział Prawa i Administracji