- Odkryj UWM
Wsparcie i rozwój studentów
RADIO UWMFM
Poznaj UWM
- Studia podyplomowe
- Co? Jak? Kiedy?
Wczytywanie strony...
Podczas studiów ekonomicznych drugiego stopnia możesz kształcić się w trzech różnych zakresach: ekonomia menedżerska i doradztwo biznesowe, e-handel i usługi oraz finanse, bankowość i ubezpieczenia. W czasie studiów zdobędziesz wiedzę o współczesnej gospodarce świata i Polski. Dowiesz się, jak podejmować efektywne decyzje na rynku, zarówno jako przedsiębiorca, jak i konsument. Pogłębisz swoje kompetencje społeczne takie jak: praca przy wspólnych projektach, przygotowanie i prezentacja analiz ekonomicznych, a także podejmowanie dyskusji na tematy gospodarcze. Zrozumiesz również mechanizmy rynkowe, sferę finansów i rachunkowości oraz podstawy zarządzania i marketingu. Zakres kształcenia na kierunku ekonomia II stopnia:
Ekonomia drugiego stopnia na UWM – i co dalej? Po ukończeniu ekonomii drugiego stopnia możesz pracować jako:
Studia dualne z bankiem City Handlowym (Oferta skierowana do studentów zakresu kształcenia ekonomia menedżerska i doradztwo finansowe) Studia dualne to równoczesne studiowanie i odbywanie praktyki zawodowej w banku Citi Handlowym. Bank oferuje możliwość kształcenia się oraz zapewnia wynagrodzenie stosowne do zatrudnienia. Początkowo będzie to ćwierć etatu, a w drugim roku pół. Bank zobowiązuje się również do zatrudnienia studentów studiujących w tym systemie. Student studiów dualnych może również w pełni korzystać ze wszystkich benefitów pozapłacowych dostępnych pracownikom, np. ubezpieczeń, dostępu do lekarzy, zniżek w sklepach i punktach usługowych. Student zobowiązany do przepracowania w banku 2 lat.
|
Ekonomia - studia II stopnia Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry Zakres: ekonomia menedżerska i doradztwo biznesowe; e-handel i usługi; finanse, bankowość i ubezpieczenia |
Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.