Wczytywanie strony...

  • #Ekonomia

Studiując ekonomię zdobędziesz wiedzę o współczesnej gospodarce świata i Polski, nabędziesz umiejętności, jak podejmować efektywne decyzje na rynku, zarówno jako przedsiębiorca jak i konsument oraz pogłębisz swoje kompetencje społeczne: pracę przy wspólnych projektach, przygotowanie i prezentację analiz ekonomicznych oraz umiejętność udziału w dyskusji na tematy gospodarcze. Jako absolwent ekonomii będziesz rozumiał mechanizm rynkowy, funkcjonowanie przedsiębiorstw i gospodarki krajowej, sferę finansów i rachunkowości, podstaw zarządzania i marketingu oraz czynniki determinujące efektywne inwestycje zasobów. Studia ekonomiczne dają kompetencje do rozpoczęcia własnego biznesu lub podjęcia pracy na stanowiskach menadżerskich w firmach lub instytucjach administracji publicznej. Szczegółowe informacje o studiach: www.uwm.edu.pl/wne

 

 

 

Ekonomia - studia II stopnia

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Zakres: ekonomia menedżerska i doradztwo biznesowe; e-handel i usługi; finanse, bankowość i ubezpieczenia

 

Wydział Nauk Ekonomicznych

89 523 44 46

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.