Wczytywanie strony...

  • #Filologia polska

 

Co gwarantujemy? Profesjonalizm i pasję. Mają Państwo do wyboru dwa zakresy kształcenia: 1) nauczanie języka polskiego (kontynuacja studiów I stopnia), 2) edytorstwo tekstów. Oferujemy rozwój dotychczas zdobytych kompetencji i pogłębioną wiedzę z danego zakresu kształcenia.

Gdzie może pracować magister filologii polskiej? Wszędzie tam, gdzie ważne jest wzorcowe posługiwanie się polszczyzną w mowie i piśmie, tworzenie i analiza różnego typu tekstów i kreatywność, czyli m.in. w szkołach, redakcjach gazet, stacjach radiowych i telewizyjnych, portalach internetowych, instytucjach kultury i agencjach reklamowych.

Więcej informacji znajduje się tutaj: http://www.uwm.edu.pl/polonistyka/ i tu: https://www.facebook.com/polonistyka.uwm/

 

 

FILOLOGIA POLSKA

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

Zakres: edytorstwo tekstów; nauczanie języka polskiego

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.