Wczytywanie strony...

  • #Gospodarka przestrzenna

Jesteś tutaj

Interesuje Cię gospodarowanie przestrzenią? Chcesz zdobyć uprawnienia do wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego? Chcesz stosować nowoczesne technologie informatyczne i zostać specjalistą Systemów Informacji Przestrzennej? Wybierz gospodarkę przestrzenną jako #KierunekNaPrzyszłość.

Oferujemy:

  • 3,5-letnie studia kończące się uzyskaniem tytułu inżyniera,
  • możliwość korzystania z wyjazdów w ramach programu Erasmus+ do takich krajów jak Hiszpania, Włochy, Francja, Portugalia, Chorwacja,
  • możliwość dodatkowego rozwoju poprzez członkostwo w aktywnie działających na Wydziale kołach naukowych,
  • możliwość ubiegania się o uprawnienia zawodowe z zakresu wyceny nieruchomości (po zrealizowaniu zajęć z zakresu doradztwa na rynku nieruchomości i po odbyciu stosownych praktyk zawodowych).

 

Więcej informacji o kierunku znajdziesz na naszej stronie >>

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku >>

 

GOSPODARKA PRZESTRZENNA

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: pierwszego stopnia, inżynierskie, 7 semestrów

Zakres: doradztwo na rynku nieruchomości; planowanie i inżynieria przestrzenna

 

Wydział Geoinżynierii

89 523 34 21

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

 

- nowa matura

Uwzględniane przedmioty (należy dokonać wyboru trzech przedmiotów z przedstawionych poniżej)

1. Chemia

2. Fizyka

3. Geografia

4. Informatyka

5. Język obcy nowożytny

6. Matematyka

- stara matura

Uwzględniane przedmioty:

1. Fizyka lub chemia

2. Informatyka lub matematyka lub geografia

3. Język obcy nowożytny

- olimpiady

- matura międzynarodowa, europejska (IB,EB)

- matura zagraniczna

Nabór na studia kandydatów legitymujących się świadectwem dojrzałości uzyskanym za granicą, następuje na podstawie konkursu (rankingu) sumy punktów uzyskanych na świadectwie dojrzałości. Uwzględniane przedmioty (należy dokonać wyboru trzech przedmiotów z przedstawionych poniżej)

1. Chemia

2. Fizyka

3. Geografia

4. Informatyka

5. Język obcy nowożytny

6. Matematyka

Punktacji przedmiotowej ze świadectwa dojrzałości w skali nieporównywalnej do zamieszczonych w zasadach matury zagranicznej, nie przelicza się. Oznacza to, że kandydat nie może być bezpośrednio kwalifikowany w konkursie świadectw dojrzałości, lecz: w ramach rekrutacji jednoczęściowej obejmującej konkurs świadectw dojrzałości - zobowiązany jest przystąpić do egzaminu wstępnego ustnego z dwóch przedmiotów: matematyka i fizyka.

 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.