• #Gospodarka przestrzenna

Interesuje Cię gospodarowanie przestrzenią? Chcesz zdobyć uprawnienia do wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego? Chcesz stosować nowoczesne technologie informatyczne i zostać specjalistą GIS? Nie zastanawiaj się dłużej i wybierz kierunek gospodarka przestrzenna!

Oferujemy:

• 3-semestralne studia kończące się uzyskaniem tytułu magistra inżyniera;
  • możliwość korzystania z wyjazdów w ramach programu Erasmus+ do wielu państw partnerskich – m.in. Hiszpania, Włochy, Francja, Portugalia, Chorwacja;
  • możliwość dodatkowego rozwoju poprzez członkostwo w aktywnie działających na Wydziale kołach naukowych; • możliwość uczestnictwa w licznych wykładach gościnnych wybitnych specjalistów; • możliwość ubiegania się o uprawnienie zawodowe z zakresu wyceny nieruchomości (po zrealizowaniu zajęć z zakresu gospodarowania przestrzenią i nieruchomościami oraz po odbyciu stosownych praktyk zawodowych).

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku

Gospodarka Przestrzenna

Tryb studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 3 semestry