• #Gospodarka przestrzenna

Interesują Cię gospodarowanie przestrzenią? Chcesz zdobyć uprawnienia do wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego? Chcesz stosować nowoczesne technologie informatyczne i zostać specjalistą GIS? Nie zastanawiaj się dłużej i wybierz kierunek Gospodarka Przestrzenna.

• 3 -semestralne studia kończące się uzyskaniem tytułu magistra inżyniera,
  • dwa zakresy studiowania: gospodarowanie przestrzenią i nieruchomościami lub zarządzanie przestrzenią realizowane na czterech ścieżkach dyplomowania
  • możliwość korzystania z wyjazdów w ramach programu Erasmus do 28 państw partnerskich (65 uczelni) – m.in. Hiszpania, Włochy, Francja, Portugalia, Chorwacja;
  • możliwość dodatkowego rozwoju poprzez członkostwo w aktywnie działających na Wydziale dziecięciu kołach naukowych,
  • możliwość uczestnictwa w licznych wykładach gościnnych wybitnych specjalistów,
  • absolwent studiów po zrealizowaniu zakresu gospodarowanie przestrzenią i nieruchomościami - ścieżka dyplomowania wycena nieruchomości ma prawo, po odbyciu stosownych praktyk zawodowych, ubiegać się o uprawnienie zawodowe z zakresu wyceny nieruchomości.

GOSPODARKA PRZESTRZENNA

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 3 semestry

Zakres: gospodarowanie przestrzenią i nieruchomościami; zarządzanie nieruchomościami