Wczytywanie strony...

  • #Interdyscyplinarne studia strategiczne

 

Kierunek stanowi odpowiedź na pilne zapotrzebowanie w społeczeństwie na specjalistów w dziedzinie myślenia strategicznego i geopolitycznego. Na interdyscyplinarnych studiach strategicznych zdobędziesz wiedzę z zakresu geopolityki i geostrategii, stosunków międzynarodowych, mechanizmów rządzących wykorzystaniem sił zbrojnych w celu realizacji celów strategicznych państwa, metod analizy strategicznej, politologii, Sił Zbrojnych RP i innych państw oraz nabędziesz wiele cennych na rynku pracy umiejętności i kompetencji.

Nasi absolwenci pracują w:

  • Siłach Zbrojnych RP,
  • policji, Straży Granicznej i innych służbach mundurowych,
  • administracji państwowej,
  • ośrodkach analitycznych,
  • instytucjach kultury i placówkach edukacyjnych.
 

INTERDYSCYPLINARNE STUDIA STRATEGICZNE

Tryb studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.