- Odkryj UWM
Wsparcie i rozwój studentów
RADIO UWMFM
Poznaj UWM
- Studia podyplomowe
- Co? Jak? Kiedy?
CO?
- Kierunki I stopnia i jednolite magisterskie
- Kierunki II stopnia
- Nowe kierunki od 2023 roku
- Erasmus
Nie czekaj! Wybierz UWM
Wczytywanie strony...
Zostań specjalistą w zakresie technik i technologii stosowanych w inżynierii środowiska takich jak: gospodarka wodna, ściekowa, odpadowa, energetyka odnawialna ze szczególnym uwzględnieniem biotechnologii. Na studiach drugiego stopnia możesz wybrać jeden z zakresów kształcenia: inżynieria sanitarna i wodna, inżynieria ekologiczna, biotechnologia środowiskowa (oferta w języku angielskim), inżynieria procesowa i ochrona środowiska (oferta w języku angielskim), biotechnologia (oferta w języku angielskim). Jako magister inżynierii środowiska możesz ubiegać się o uzyskanie uprawnień budowlanych do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w wybranych specjalnościach. Wszystkie anglojęzyczne zakresy studiów pozwalają na uzyskanie podwójnego, polsko-niemieckiego dyplomu UWM w Olsztynie oraz Wyższej Szkoły Zawodowej w Offenburgu. Nauka jest bezpłatna. Studenci mogą ubiegać się o stypendium Erasmus+ oraz stypendium Fundacji Marii i George'a Dietrichów. Inżynieria środowiska drugiego stopnia na UWM – i co dalej? Po ukończeniu inżynierii środowiska drugiego stopnia możesz pracować w:
|
INŻYNIERIA ŚRODOWISKA Tryb studiów:stacjonarne i niestacjonarne Forma studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 3 semestry stacjonarne/ 4 semestry niestacjonarne Zakres: biotechnologia (oferta w języku angielskim)*; biotechnologia środowiskowa ( oferta w języku angielskim)*; inżynieria sanitarna i wodna; inżynieria procesowa i ochrona środowiska (oferta w języku angielskim)*
* Zakres oferowany tylko na studiach stacjonarnych. |
Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.