Wczytywanie strony...

  • #Leśnictwo

Leśnictwo to studia dla tych, którzy nie tylko kochają las i spokój w nim panujący, ale są także ciekawi zasad dotyczących jego hodowli i ochrony. Absolwent tego kierunku świetnie orientuje się w nowych technologiach funkcjonujących w leśnictwie, np. dotyczących maszynowego pozyskiwania drewna. Zna i potrafi wykorzystywać w swojej pracy systemy informacji przestrzennej, skaning laserowy czy drony. Tytuł magistra leśnictwa otwiera drzwi do pracy w jednostkach administracji Lasów Państwowych, parkach narodowych i krajobrazowych, a także w innych jednostkach związanych z leśnictwem oraz w sektorze przemysłu leśnego.

 

Leśnictwo - Studia II stopnia

Tryb studiów: stacjonarne

Forma studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 3 semestry

Zakres: nowe trendy w leśnictwie

 

Wydział Rolnictwa i Leśnictwa

89 523 33 16

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.