Wczytywanie strony...

  • #Lingwistyka w biznesie

 

Wybierz interdyscyplinarne studia II stopnia lingwistyka w biznesie!

Powstaliśmy dzięki współpracy Wydziału Humanistycznego z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i oferujemy fuzję studiów lingwistycznych i ekonomicznych. Z myślą o doskonaleniu kompetencji językowych, m.in. w zakresie tłumaczenia tekstów specjalistycznych, tworzymy obecnie nowoczesne laboratorium językowe! Na studiach II stopnia przygotujemy Cię zarówno do podjęcia pracy w przedsiębiorstwach i instytucjach zorientowanych na współpracę międzynarodową i specjalistyczną komunikację w językach obcych, jak też do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej lub/i kontynuacji kształcenia w szkole doktorskiej. Absolwentki i absolwenci studiów II stopnia LwB to cenieni na rynku pracy specjaliści o zbliżonej do rodzimej znajomości dwóch języków obcych (angielski-niemiecki lub angielski-rosyjski), posiadający dużą wiedzę o świecie, rozumiejący złożone procesy ekonomiczne i znający praktyczne aspekty funkcjonowania biznesu.

Odwiedź naszą stronę internetową:

http://wh.uwm.edu.pl/lingwistyka

Dołącz do nas na FB i Instagramie:

 

Lingwistyka w biznesie - studia II stopnia

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

 
 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.