• #Lingwistyka w biznesie

Wybierz interdyscyplinarne studia II stopnia lingwistyka w biznesie!

Powstaliśmy dzięki współpracy Wydziału Humanistycznego z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i oferujemy fuzję studiów lingwistycznych i ekonomicznych. Z myślą o doskonaleniu kompetencji językowych, m.in. w zakresie tłumaczenia tekstów specjalistycznych, tworzymy obecnie nowoczesne laboratorium językowe! Na studiach II stopnia przygotujemy Cię zarówno do podjęcia pracy w przedsiębiorstwach i instytucjach zorientowanych na współpracę międzynarodową i specjalistyczną komunikację w językach obcych, jak też do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej lub/i kontynuacji kształcenia w szkole doktorskiej. Absolwentki i absolwenci studiów II stopnia LwB to cenieni na rynku pracy specjaliści o zbliżonej do rodzimej znajomości dwóch języków obcych (angielski-niemiecki lub angielski-rosyjski), posiadający dużą wiedzę o świecie, rozumiejący złożone procesy ekonomiczne i znający praktyczne aspekty funkcjonowania biznesu.

Odwiedź naszą stronę internetową:

Dołącz do nas na FB i Instagramie:

Lingwistyka w biznesie - studia II stopnia

Forma studiów: stacjonarne