Wczytywanie strony...

  • #Lingwistyka w biznesie

Na tym kierunku łączymy językoznawstwo z ekonomią i finansami, uwzględniając w edukacji sektor społeczno-gospodarczy. Z myślą o doskonaleniu kompetencji językowych, m.in. w zakresie tłumaczenia tekstów specjalistycznych, przygotowaliśmy nowoczesne laboratorium językowe! Podczas studiów nie tyko opanujesz języki (angielski-niemiecki lub angielski-rosyjski), wiedzę o procesach ekonomicznych, geopolitycznych, kulturowych oraz praktycznym funkcjonowaniu biznesu, ale również doskonale poznasz zagadnienia z zakresu praktyki gospodarczej i współpracy. To kierunek interdyscyplinarny, który powstał dzięki współpracy Wydziału Humanistycznego z Wydziałem Nauk Ekonomicznych.

Lingwistyka drugiego stopnia w biznesie na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu lingwistyki w biznesie drugiego stopnia możesz pracować w:

  • przedsiębiorstwach prowadzących handel międzynarodowy z uwzględnieniem aspektów międzykulturowych,
  • firmach prowadzących działalność na globalnym rynku produktów i usług,
  • instytucjach samorządowych, administracji,
  • biurach podróży,
  • instytucjach kultury.

 

Lingwistyka w biznesie - studia II stopnia

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

 
 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.