Wczytywanie strony...

 

Lingwistyka w biznesie to interdyscyplinarny kierunek studiów realizowany we współpracy Wydziału Humanistycznego i Wydziału Nauk Ekonomicznych. Stanowi fuzję studiów lingwistycznych i ekonomicznych, co pozwala połączyć wysokie kompetencje językowe (angielski-niemiecki lub angielski-rosyjski) z wiedzą z zakresu praktyki gospodarczej i współpracy międzynarodowej. Absolwent studiów II stopnia jest wykwalifikowanym specjalistą, którego charakteryzuje zbliżona do rodzimej znajomość dwóch języków obcych połączona z wiedzą na temat procesów ekonomicznych i praktycznych aspektów funkcjonowania biznesu. Takie przygotowanie umożliwia mu podjęcie pracy w przedsiębiorstwach, instytucjach, jednostkach administracji publicznej zorientowanych na współpracę międzynarodową i kontakty zagraniczne. Pozwala także na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub/i kontynuację kształcenia w szkole doktorskiej albo w ramach studiów podyplomowych.

 

Zapraszamy na stronę kierunku:

http://wh.uwm.edu.pl/lingwistyka

 

LINGWISTYKA W BIZNESIE - Studia II stopnia

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 4 semestry

 

 

Wydział Humanistyczny

89 524 63 07

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

 
 

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.