Wczytywanie strony...

  • #Mechatronika

Studia prowadzone są w dziedzinie nauk technicznych, takich jak: budowa i eksploatacja maszyn, elektronika, informatyka, elektrotechnika, mechanika. Podczas nauki zdobędziesz wiedzę z zakresu teorii maszyn i mechanizmów, programowania sterowników PLC, informatycznych środowisk naukowo-technicznych w mechatronice. Duży nacisk położony jest na sterowanie manipulatorów i robotów oraz na układy komunikacyjne w mechatronice. Studia skierowane są do absolwentów studiów inżynierskich na kierunkach technicznych. 

Mechatronika drugiego stopnia na UWM – i co dalej?

Po ukończeniu mechatroniki drugiego stopnia możesz pracować w:

  • przedsiębiorstwach wyposażonych w nowoczesne technologie PLC,
  • jednostkach projektowych i badawczo-rozwojowych,
  • biurach konstrukcyjnych i prototypowych,
  • przedsiębiorstwach zaplecza infrastruktury.

 

MECHATRONIKA

Forma studiów: stacjonarne

Poziom studiów: drugiego stopnia, magisterskie, 3 semestry

 

 

Wydział Nauk Technicznych

89 523 36 23

 

Ogólne zasady kwalifikacji:

dyplom

dyplom zagraniczny

Logo UWM - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 

Misją Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest wszechstronna działalność na rzecz rozwoju kształcenia wysokiej jakości absolwentów i kadr naukowych, realizacji badań naukowych dostosowanych do potrzeb gospodarki regionu i kraju oraz wzbogacania kultury narodowej.

 

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych na niniejszej stronie. Wszelkie informacje umieszczone na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.